Stāsts...

Par mums

2019. gadā Vitalio Echazabal nodibina  uzņēmumu “Latvia Rivers”.

“Pēc 12 gadu garumā veiktiem Latvijas iepazīšanas ceļojumiem un aizrautīgu piedzīvojumu organizēšanas draugiem un ģimenei, šo zemi esmu iepazinis kā fantastiskas dabas un dabisku, neskartu upju valsti,” atzīst Vitalio.

“Latvia Rivers” praktiski ir vienīgais tūrisma pakalpojumu sniedzējs, kas piedāvā pilnas klases servisu saviem klientiem – transfērs, gida pakalpojumi, visa nepieciešamā aprīkojuma noma, kā arī ēdināšanas pakalpojumi, padarot jūsu braucienu bezrūpīgu.

Mēs rūpīgi un aizrautīgi plānojam savus maršrutus, lai ik vienu pārsteigtu ar Latvijas dabas skaistumu un neparasto pievilcību cilvēku maz skartajos reģionos. Izstrādājam arī individuāli pielāgotus piedzīvojuma maršrutus gan nacionālajos parkos, gan ārpus tiem, balstoties uz klienta vēlmēm. Turklāt katru gadu esam apņēmušies mūsu piedāvājumu papildināt ar jauniem maršrutiem.

Mums ir svarīga savstarpējā saskaņa un pozitīva attieksme, tāpēc, dodoties piedzīvojumā ar mums, aicinām uz komandas darbu, savstarpēju cieņu pret visiem piedzīvojumu meklētājiem un dabisko vidi, kurā ceļojam.

Mūsu prioritāte un motivācija: būt klientam uzticams atbalsts, piedāvājot augstas kvalitātes aprīkojumu, jauninājumus, tehnoloģijas, kā arī unikālu produktu un pakalpojumu līniju.

Mērķis: nodrošināt pilnas klases servisu ik vienam, ļaujot izbaudīt un piedzīvot Latvijas dabas skaistumu ne par ko nesatraucoties.

Mēs esam fleksibli

Piedāvājam standarta braucienus, bet varam piedāvāt maršruta izmaiņas atbilstoši klienta vēlmēm un papildu pakalpojumus.

Piedāvājam arī vieglus atpūtas braucienus

Ja jūs vēlaties baudīt dabu bez steigas un vienkārši atpūsties, piedāvājam mierīgus atpūtas braucienus ar sauļošanos un makšķerēšanu.

Sadarbojamies ar citām kompānijām

Mēs esam cieši saistīti ar sadarbības partneriem, kā rezultātā varam piedāvāt papildu ekskursiju klāstu (dabas objektus, vēsturiskas celtnes, pilsētu apskati).

Turpiniet rezervāciju